Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

O nás

Jsi tady : Domů>O nás

PROFIL SPOLEČNOSTI


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd vede ve výrobě papíru a filmu jumbo role na úzké role řezací převíjecí stroj a role na listy řezací stroj, pro průmysl tisku a balení produktů. Vyvíjíme a vyrábíme strojní zařízení a řídicí systémy, které strojní zařízení řídí. Naším posláním je nabízet vysoce kvalitní stroje pro průmysl.
Historie a zakladatel
Všichni tři zakladatelé společnosti jsou zapálení pro strojní zařízení a již více než 10 let pracují v průmyslu obalových a tiskařských strojů. Baví je neustále aktualizovat a vylepšovat strojní zařízení a čerpat z toho potěšení a naplnění. Díky své lásce vždy vedli společnost k vývoji nových modelů a zlepšování výkonu strojů, což bylo jednomyslně schváleno uživateli po celém světě. Po více než 10 letech vývoje dosáhla výrobní kapacita společnosti 400 jednotek/rok s ročním obratem více než 10 milionů dolarů.

12344567
Zakladatelé diskutující strojJeden ze zakladatelů zkušebního stroje
WeChat Image_2023062812575251016
Jeden ze zakladatelů s inženýrem agentůJeden ze zakladatelů na výstavě


Prodejní a poprodejní servis


   Naši obchodní manažeři poskytují našim zákazníkům bezplatné technické konzultace. Pochopíme výrobní potřeby našich zákazníků z profesionálního hlediska a poskytneme jim spolehlivá řešení. Vyrobíme stroje, které naši zákazníci potřebují, podle jejich skutečných potřeb.
Našim zákazníkům poskytujeme doživotní servis. Máme tým poprodejních služeb s více než deseti lidmi, kteří poskytují poprodejní servis zákazníkům po celém světě 7 * 24 hodin, s rychlou odpovědí a rychlým řešením. Naši zkušení poprodejní technici se silnými jazykovými komunikačními schopnostmi jsou schopni zajistit instalaci, ladění a školení v zámoří na místě.

224221
Školení zákaznických inženýrůSpoluzakladatel v Zákaznické kanceláři
WeChat Image_20230628131852WeChat Image_20230628125754
Inženýr Poskytovat Služby V Zákaznické Stránky
Návštěva zákaznické kanceláře


Kvalita a certifikace


Vždy věříme, že kvalita našich produktů je životem společnosti. Tým profesionálních konstruktérů neustále optimalizuje mechanickou strukturu. Abychom zajistili kvalitu našich strojů, naše společnost přijímá pokročilé metody řízení výroby a zařízení pro mechanické zpracování. Máme 4 vysoce přesná obráběcí centra a několik nástrojů pro kontrolu kvality. Tato zařízení nám pomáhají výrazně zlepšit přesnost a životnost našich mechanických dílů. Výsledkem je, že naše vysoce kvalitní stroje jsou certifikovány společností SGS s certifikátem CE.

2230229
Obráběcí centra
Obráběcí centra
WeChat Image_20220509132104WeChat Image_20220509132108


335331
CE Certification Stroj CE

Společnost Binbao Machinery využije své bohaté zkušenosti k neustálému zlepšování výkonu řezacích strojů a strojů na řezání plechů, k poskytování vysoce kvalitních strojů a poprodejním službám koncovým uživatelům po celém světě.

kontaktujte nás

Žhavé kategorie