Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Firemní zprávy

Jsi tady : Domů>Novinky>Firemní zprávy

Opětovná návštěva klienta výrobce štítků se skladovou páskou

Čas: 2022-11-25 Hity: 165

Tým poprodejních služeb strojírenské společnosti Binbao revidoval klienta čínského výrobce obřích etiketových produktů, který v tomto roce zakoupil dva nové stroje na převíjení papírových rolí na papírové role na samolepicí etikety pro jejich dvě výrobní základny. Jsou jedním z nejznámějších výrobců pásek a fólií pro průmyslové značení. Existuje více než 8 sad linek pro potahování tavným lepidlem, linka na nanášení lepidla na vodní bázi, výrobní linky na zpracování vložek a tak dále zařízení.

Během této doby přepracování služby naši inženýři hluboce diskutovali s vedoucím výroby a operátory. Říkali, že výkon řezacího převíjecího stroje je opravdu těší. Díky naší stabilní rychlosti chodu až 400 metrů za minutu se jejich výrobní kapacita v dílnách pro konečnou úpravu a přeměnu rolí tepelných štítků zvýší o 15 %. Tito operátoři se usmáli a řekli, že po zaškolení strojními inženýry z Binbao mohou snadno vědět, jak stroj ovládat.

Tentokrát jsme také navštívili jejich zbrusu novou rozestavěnou výrobní linku na výrobu termopapírového laminování. Vedoucí závodu nám řekl, že plánují nákup našeho převíjecího stroje řady SLD-pro pro převíjení jumbo rolí o průměru větším 1200 mm.

1 Samolepicí převíječka SLC Paepr2 Samolepicí převíječka SLC Paepr

Samolepící převíječka SLC Paepr

Samolepící převíječka SLC Paepr
3 Samolepicí převíječka SLC Paepr4 Samolepicí převíječka SLC Paepr
Samolepící převíječka SLC PaeprSamolepící převíječka SLC Paepr
5 Samolepicí převíječka SLC PaeprHotové etiketové skladové role
Samolepící převíječka SLC PaeprHotové etiketové skladové role

Žhavé kategorie