Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Jsi tady : Domů>Produkty>Stroj na řezání papíru

Kontaktujte nás

mobile: 86 18858786298

E-mail: [chráněno e-mailem]

WhatsApp:86 18858786298

Přidat: Wanquan Machinery Industry Park B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

BINBAO SCT Přizpůsobte velikost papíru Role řezačky papíru Řezačka papíru na listy Řezací řezací stroj

Stroj řady SCT-800/1100/1400 je stroj na řezání listů přizpůsobeného formátu pro velké listy papíru. Rovněž se tomu říká řezací stroj na válcování na listy, stroj na řezání, řezací řezací stroj na řezání dlouhých plechů v tiskařském a balicím průmyslu.

  • Popis
  • Parametr
  • Použitelný
  • Prohlídka zákaznické továrny
  • Nejčastější dotazy

Stroj nejen může řezat obecný a speciální papírový materiál, samolepicí, ale také může řezat materiál z plastové fólie z plastu z jumbo role na listy. Modelový stroj jsme exportovali na Filipíny, Vietnam, Indonésii, Thajsko, Malajsii, Spojené arabské emiráty, Egypt, Alžírsko, Tunisko, Jižní Afriku, Německo, Polsko, Rusko atd. Mohou používat řezání papírových listů společnosti Binbao společnosti SCT stroj na řezání přizpůsobených velikostí papíru pro balení potravin, řezání velkých potiskovatelných papírových listů pro podávání do ofsetového tiskového stroje, řezání samolepicího papíru, samolepicího papíru. Je široce používán v tiskovém a obalovém průmyslu.

funkce:
1. Stojan stroje: Stojan stroje přijímá společnost Shanghai BaoSteel jako ocelovou surovinu. Stěna těla stroje o tloušťce 16 mm činí stroj silnějším a zatuchlejším.
2. Hliníkové válce: Všechny hliníkové válce instalované ve stroji, které se testují dynamickým vyvážením. Materiál se může v těchto válečcích plynule pohybovat bez jakéhokoli poškrábání.
3. PU válečky: PU válečky mají vysokou abrazivní odolnost, což může zajistit přesnost podávání stroje.
4. Zdvihák hydraulického válce: Materiál jumbo roll lze snadno zvednout bez hydraulického válce bez hřídele ze země. Ušetřete práci a snadné ovládání zpracování načítání role jumbo.
5. Motory: Stroj používá k pohonu jeden servomotor a dvě sady asynchronních motorů. Díky němu pracuje stroj s vysokou přesností řezu (rozsah chyb 0.2 mm)
6. Řídicí systém: Řezací stroj na papír řady SCN přizpůsobuje inteligentní a snadno ovladatelný řídicí systém s japonskou značkou PLC. Má automatické počítání listů, automatické zastavení stroje po řezání na dávku, automatickou detekci průměru mateřských válců, automatické řízení napětí a tak dále. Na dotykové obrazovce můžete také zkontrolovat parametry pracovního stavu stroje.
7. Skladovací paleta: Stroj má stohovací paletu, výstupní listy papíru stohované na paletě. Má také vibrační desku, která zajišťuje hladký a čistý okraj listů papíru. Maximální výška stohování může být 1000 XNUMX mm. Paletu můžete snadno vyložit ze stroje vysokozdvižným vozíkem.
8. Zařízení pro vkládání značek: Zařízení může automaticky počítat výstupní listy papíru a vkládat značky do hromady stohovacích listů papíru.
9. Čidlo barevných značek: Pokud potřebujete řezat role potištěného materiálu, může stroj přidat snímač barevných značek pro detekci značek a zlepšení přesnosti řezu.


SCT- 细节-Stohovací hromádkysct- 细节-Stohovací hromádky-2
Stohovací hromádky-2Ovladač webového průvodce
Elektrická ovládací skříňkaPlovoucí válce
Elektrická ovládací skříňkaPlovoucí válce
Stanice hydraulického válceHydraulický zvedák
Stanice hydraulického válce
Hydraulický zvedák
Označte vkládací zařízeníKulatý řezací nůž
Označte vkládací zařízeníKulatý řezací nůž
Stohovací platformaOvládací panel Web Guider
Stohovací platformaOvládací panel Web Guider


Proč si vybrat stroj na řezání papíru z rolí na listy Binbao Machinery?


Strojní tým Binbao pracoval na stroji na řezání papíru z role na listy (stroj na rozkládání papíru) více než 10 let. Náš stroj na řezání listů papíru s gilotinovým nožem splnil požadavky na řezání listů papíru na vysoké úrovni v průmyslu tisku a balení. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj a výrobu pro řezání tenkých papírových rolí na listy (hustota papíru nižší než 50 g/mXNUMX), jako je mg papír pro balení výrobky na jedno použití, potravinářský balicí papír a papíry potažené silikonem. Všichni obchodní a techničtí inženýři ve stroji Binbao jsou absolventi slavné univerzity v Číně. Profesionální technické znalosti a komunikační dovednosti v angličtině zajišťují, že můžeme poskytnout nejlepší poradce a poprodejní servis. Pokud potřebujete speciální funkci zpracování ve stroji z role na plechy, naše týmy inženýrů vám mohou poskytnout podporu, aby vám přizpůsobili stroj podle vašich skutečných výrobních požadavků.


插图 -3

插图 -1

插图 -2


Jaký je rozdíl mezi naším poprodejním servisem a ostatními?


Jako mezinárodní výrobce řezacích strojů poskytujeme kompletní sady anglické verze příručky stroje, schéma zapojení, schéma mechanické struktury. Naši technici poprodejního servisu také umí mluvit anglicky a snadno komunikovat s operátory zákazníků. Zaznamenali jsme velké množství videí z provozu stroje. Jsou jednoduché a snadno srozumitelné a mohou pomoci obsluze strojů zákazníků rychle se seznámit se strojem a začít pracovat. Všechny stroje, které vyrábíme, lze připojit k internetu a náš technický tým může na dálku kontrolovat poruchy systému, nastavovat parametry a další služby pro zákazníky.


团队-1团队-2
prodejní týmykonstruktér strojů
团队-3插图 -17
Kontrola kvality
knihy strojních příruček


Jaký materiál role lze na modelovém stroji rozřezat na listy?


Náš stroj na řezání rolí na listy se používá hlavně k řezání různých papírových rolí na listy, ale také dokáže zpracovávat jiný materiál rolí k přizpůsobení listů velikosti, jako jsou lékařské netkané textilie pro chirurgické lůžko, obalové listy pro lékařské vybavení pro sterilizátor, plastové fólie pro domácí mazlíčky listy na přebaly knih,listy pro rentgenové filmy pro domácí mazlíčky pro lékařské účely,jiné plastové listy pro dekoraci. Pokud nemáte představu o svém materiálu, kontaktujte prosím náš předprodejní tým a získejte konzultanta. Poskytneme vám řešení.


插图 -4插图 -5
papír na balení potravinListy papíru MG
插图 -6插图 -7
obaly na knihyumělecké kreslicí papírové listy
插图 -8插图 -9
listy rentgenového filmu pro zvířatalisty krepového papíru/listy netkané textilie


Jak přijímat listy papíru v roli papíru do stroje na řezání listů?


Po procesu řezání potřebujeme tyto papírové listy vyjmout ze stroje a zabalit je do krabic nebo stohů. Náš stroj má tři druhy struktury pro příjem papírových listů, normální stůl, stůl s dopravníkovým pásem a automatickou stohovací platformu. Listy papíru byste měli ručně vyjmout, když se stroj zastaví na normálním stolním stroji. Ale dopravní pásový stůl papírové listy řezací stroj nonstop a dopravuje papírové listy dopředu. Operátoři stojí v přední části stroje a vyjímají listy papíru bez zastavení stroje. Je to efektivnější a bezpečnější. Pokud řežete velké listy papíru, je obtížné je ručně vyjmout. Náš inženýr tedy navrhl stroj s automatickou stohovací plošinou. Ty se po nařezání mohou stohovat na plošině a maximální výška stohování může být 1000 mm. Lze jej snadno vyprázdnit vysokozdvižným vozíkem.


SLC-4-1600-占地面积图

SCT-1400-无轴
SCN-占地面积图

Jaká je přesnost řezání stroje z role papíru na listy?


Náš stroj na rozkládání papíru může dosáhnout přesnosti řezání ±0.2 mm. Listy papíru libovolné velikosti lze přímo vkládat do ofsetového tiskového stroje a oficiálního tiskového stroje. Vysoká přesnost řezání zajišťuje kvalitu vašich produktů v následném zpracování.


插图-横切刀

插图-分切刀
插图-色标跟踪


Jaké jsou výhody odvíjecích stojanů strojů SLA?


Odvíjecí stojan sériového řezacího převíjecího stroje využívá integrovaný ocelový rám a základní hmotnost přesahuje 1500 kg. Jak všichni víme, čím těžší je základna, odvíjení jumbo role papíru je stabilnější a méně kolísá. Čím je odvíjení stabilnější, povrch hotových rolí je rovnější a přesnější. Kromě toho má odvíjecí stojan dvě silná ramena ovládaná olejovým hydraulickým válcem. Ramena mohou snadno zvednout váhu maximálně 1600 kg a jumbo roli o průměru maximálně 1500 mm. Dvě silná ramena jsou upevněna na lineárním vedení, takže papírová jumbo role se může přesně pohybovat nahoru, dolů, doleva a doprava. Sklíčidla na papírové jádro jsou volitelné, mechanického typu a typu s rozpínáním vzduchu.


Kolik listů papíru lze naskládat na stůl dopravníkového pásu na jednu řezací dávku?


Stroje Binbao vyrábí všechny modely strojů na řezání papíru z role na listy s funkcí automatického počítání. Stůl dopravního pásu se může automaticky spouštět podle výšky stohování papírových listů (maximální výška stohování 150 mm). Na stůl lze například snadno naskládat 1000 listů papíru A70 o gramáži 4 g/mXNUMX.

插图 -12


Je v tomto modelu stroje na archy papíru nějaké zařízení na odstraňování statické elektřiny?


Ano, běžně instalujeme jednu sadu nebo dvě sady statické eliminační tyče do našeho stroje na rozkládání papíru. Během podávání pásu papíru ve stroji lišta nepřetržitě pracuje na odstranění statické elektřiny v pásu papíru. Tenký papír velmi snadno generuje statickou elektřinu, pokud ji neeliminujeme, papír se snadno zvlní a zablokuje v ústí příčného řezacího nože. Kromě toho je kvalita stohování papírů ovlivněna také statickou elektřinou.

Je v tomto modelu stroje na povalování papíru zařízení proti zvlnění?


Skladování rolí papíru ve skladu na příliš dlouhou dobu, papírový pás se velmi snadno zvlní, aby se ovlivnila kvalita řezání a stohování. Abychom problém vyřešili, můžeme mezi řezací jednotku a odvíjecí jednotku nainstalovat zařízení proti zkroucení. Náš prodejní tým Vám toto zařízení představí podle Vaší materiálové charakteristiky.


插图 -11


Co je stroj na řezání papíru z role na listy?


Ve skutečnosti název stroje jasně ukazuje jeho funkce. Používá se k řezání role papíru na různé velikosti listů papíru pro výrobu průmyslových produktů. Stroj na řezání papíru z role na listy se také nazývá stroj na rozkládání papíru, stroj na listování papíru a tak dále. V různých regionech mají lidé pro tento stroj různá jména.


插图 -13
插图 -14


Proč potřebujeme stroj na řezání papíru z role papíru / stroj na řezání papíru?


Je to velmi běžný stroj na zpracování papíru v průmyslu zpracování a tisku papíru, obalových výrobků. V papírně se papír vyrábí ve formě role na papírenském stroji. Ale v našem životě používáme hlavně listy z papírových výrobků, jako je kopírovací papír A4/A3, umělecký papír, knihy, časopis, sešity, plakát, kalendář a tak dále. Kromě toho musíme papírovou roli převést na listy před výrobou některých papírových výrobků, jako jsou papírové krabice na balení kosmetiky a dražé, papírové sáčky na jídlo s sebou. A tiskový stroj pro podávání listů má vyšší podíl na trhu. Na místním trhu je snazší najít tiskový stroj s podáváním archů. Takže musíme také nařezat roli papíru na listy pro zavedení do tiskového stroje.

Jaké druhy strojů na řezání papíru z role na listy existují a jaké jsou jejich rozdíly?


Podle různých typů nože pro horizontální řezání je stroj na řezání papíru z role na listy rozdělen do tří typů. Na obrázku-1 stroj používá horizontální nůž gilotinového typu pro řezání papíru, který má horní čepel nože a spodní čepel nože. Spodní čepel nože je upevněna ve stroji. Horní čepel nože se pohybuje nahoru a dolů v přímém lineárním vedení.
Jiný typ stroje na rozkládání papíru / stroj na řezání papíru z role na listy používá rotační nůž pro řezání listů papíru. Tento typ stroje má také dva druhy horizontálního řezacího nože, pouze horní čepel nože rotační a obě čepele rotační dohromady.


Jak si vybrat stroj na řezání papíru z role na listy pro vaše produkty?


Než si vyberete stroj na řezání papíru z role na listy, měli byste vědět, tři otázky, kolik tun role papíru potřebujete řezat za den nebo za měsíc? Jaký je rozsah papíru gsm vašich papírových rolí? Jakou velikost listů papíru potřebujete v budoucnu řezat? Pokud je hustota papíru menší než 50 g/mXNUMX, měli byste si vybrat roli papíru gilotinového typu na stroj na řezání listů. Některé role papíru speciálního typu by se také neměly řezat v roli papíru s rotačním nožem na stroj na řezání listů, jako je oboustranný silikon role potaženého papíru, která je velmi kluzná a má špatnou tuhost. Rychlost stroje s nožem typu gilotina je nižší než u stroje s rotačním nožem, ale má vyšší přesnost řezání, nízkou hlučnost, řeznou hranu bez otřepů a prachu. Pokud potřebujete řezat silné listy papíru a potřebujete velmi vysokou výrobní kapacitu, je vaší lepší volbou rotační stroj na řezání papíru.

Název modelu

 Řada SCT

Šířka mateřské role (max.)

800-1400mm

Průměr mateřské role (max.)

1400mm

Hmotnost mateřské role

1400kg

Velikost jádra papíru

3 palce (přizpůsobit k dispozici)

Délka řezu

350-1000mm

Tloušťkový rozsah

35-400gsm

Přesné řezání

± 0.2

Řezací rychlost

150 řezů za minutu

Výška stohování palet

1000mm

Případ XNUMX: Samolepicí listy papíru
Máme zákazníka v Íránu, který má vlastní stroj na natírání za horka, aby si samy vyráběly papírové role lepicí samolepky. Řezali papírové role na listy jednoduchým strojem. Před zakoupením našeho stroje na řezání listů modelu SCT je třeba ručně stohovat a vyjímat listy papíru. Mohou řezat velké listy papíru pro přizpůsobení zákazníka a snadno skládat listy papíru na paletu. Nejenže zvyšuje produktivitu, ale také může ušetřit náklady na pracovní sílu.  

Případ dva: Ventilátor papírových kelímků
Existuje mnoho výrobců papírových kelímků, kteří používají papírové listy, které podávají rýhovací vysekávací stroj. Musí tedy mít stroj na řezání papíru s vysokou produktivitou a snímačem sledování barevných značek. Po vytištění těchto papírových rolí na flexibilním tiskařském stroji budou tyto role dodány do stroje na řezání plechů, aby před řezáním vysekly listy. Pokud používáte ofsetový tiskový stroj s podavačem listů, může vám také pomoci řezat prázdnou roli papíru na listy s vysokou přesností řezu, která může dosáhnout požadavků na přesnost ofsetového tiskového stroje.

Případ tři: Plastová fólie
Stroj řady SCT může nejen řezat papírové role na listy, ale také pracovat na řezání plastových fólií, jako jsou pp, pvc, pet silné plastové role materiálu. Používá se při výrobě mnoha archových výrobků, jako je řezaný materiál pp na listy pro kryty pořadačů a kryty notebooků, pro výrobu rentgenových filmů pro lékařské účely nebo pro výrobu krycích fólií pro domácí mazlíčky, chráničů dotykové obrazovky.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2

Případ jeden
Řezací stroj na role papíru BINBAO SCT na listy v naší továrně na zákazníky
Zákaznická továrna v Indonésii, která je jedním z největších výrobců etiket na kontejnery na světě. Nakoupili od naší společnosti tři sady vybavení, řezací stroj na štítky štítků, řezací stroj na papírové listy a vysekávací stroj na štítky.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Případ dva
Řezací stroj na role papíru BINBAO SCL na listy v naší továrně na zákazníky
Sériový stroj má dokonalý výkon při řezání tenkých a prokluzovaných papírových rolí do přizpůsobené velikosti. Jako velký výrobce obalů na potraviny a jednorázových výrobků si zákazník zakoupil dvě sady tohoto modelu najednou. Většinou se používá k řezání konkrétních listů balicího papíru hamburger / sendvič. Stabilní rychlost běhu může dosáhnout 120 řezů za minutu.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Případ tři
Stroj řady BINBAO SCL slouží k řezání plechů z hliníkové fólie v naší továrně na zákazníky
Zaměřujeme se hlavně na řezací stroj na papírové role, ale náš stroj také může v některých konkrétních případech řezat některé plastové a fóliové materiály. V tiskovém a obalovém průmyslu mají plastové fólie velkou poptávku na trhu, například při výrobě obálek knihy, lékařské filmy, zdobení výrobků atd. Fólie lze použít k zabalení některých potravin, které mají vysoké požadavky na udržování čerstvé.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Případ čtyři
Stroj řady BINBAO SC-A4 určený k řezání listů papíru velikosti A4 pro výrobu kopírovacích papírů v naší zákaznické továrně na Srí Lance
Tento sériový stroj lze propojit s automatickým balicím strojem A4, aby se stal plně automatickou výrobní linkou pro výrobu kopírovacích papírů. Jedná se o stroj střední úrovně, který je nejlepší volbou pro začátečníky v podnikání nebo pro malé výrobce. 案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

1. Jaký materiál používá nůž na řezání papíru?
Odpověď: Přijímáme Německo dovážející wolframovou ocel jako náš materiál pro příčné řezání nožů. Je to dost tvrdé a ostré. Potřebujete pouze naostřit jednou ročně, pokud řezáte materiál o normální tloušťce.
2.Můžete do stroje přidat jednotku řezacích nožů?
Odpověď: Model SCT vhodně stříhá jeden list nebo dva listy najednou. Jednotka řezacích nožů se použije k oříznutí dvou listů a oříznutí okraje papíru. Pokud chcete řezat více listů najednou, máme k dispozici další modely.
3. Můj papír má velmi silnou statiku. Jak vyřešíte problém?
Odpověď: Náš stroj nainstaloval několik sad zařízení pro eliminaci statické elektřiny podle statické úrovně materiálu.
4. Jsem výroba štítku formy. Máme velmi vysoké požadavky na přesnost řezání. Jaká je minimální chyba řezání vašeho stroje?
Odpověď: Náš běžný standardní model stroje může dosáhnout přesnosti ± 0.2 mm. Můžeme ale také vyrobit stroj na řezání potištěných fólií z plastové fólie s vyšší přesností ve formě štítku a krabičce na cigarety.

Kontaktujte nás

Žhavé kategorie