Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Jsi tady : Domů>Produkty>Stroj na řezání papíru

Kontaktujte nás

mobile: 86 18858786298

E-mail: [chráněno e-mailem]

WhatsApp:86 18858786298

Přidat: Wanquan Machinery Industry Park B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Vysoce přesný stroj na řezání papírových rolí Stroj na řezání kartonového papíru

CHM-1400/1700/1900 Servo přesný dvoušroubovicový vysokorychlostní stroj na řezání listů používá pokročilou technologii Evropy, která se kombinuje s bohatými zkušenostmi a přední výrobní technologií našich vedoucích inženýrů, aby vytvořila a uvedla na trh novou generaci zařízení pro řezání listů. Tento stroj využívá dvoušroubovicový design, okraj řezného papíru je hladký bez hrubého nebo prášku. Díky vysoké přesnosti řezání se ujistěte, že papír po řezání lze přímo použít na tiskových strojích...

  • Popis
  • Parametr
  • Použitelný
  • Prohlídka zákaznické továrny
  • Nejčastější dotazy

CHM-1400/1700/1900 Servo přesný dvoušroubovicový vysokorychlostní stroj na řezání listů používá pokročilou evropskou technologii v kombinaci s bohatými zkušenostmi a přední výrobní technologií našich vedoucích inženýrů k vytvoření a uvedení nové generace zařízení na řezání listů. Tento stroj využívá dvoušroubovicový design, okraj řezného papíru je hladký bez hrubého nebo prášku. Díky vysoké přesnosti řezání se ujistěte, že papír po řezání lze přímo použít na tiskových strojích, což pomáhá snížit výrobní náklady a zlepšit efektivitu výroby. V současnosti je to nejoblíbenější a ideální řezací stroj v papírenském a polygrafickém průmyslu. Přijímá pokročilou technologii Britů a je poháněn střídavými servomotory, vysoká řezná rychlost dosahuje 300 řezů / min. A dokáže řezat 8 papírových rolí najednou. Je také vybavena automatickou rektifikací vychýlení a antistatickým zařízením. Jednotky podávání a podávání papíru jsou automatické s hydraulickým systémem. Systém rozhraní člověka a stroje by mohl zjednodušit a zjednodušit ovládání.

funkce:
1. Vysoká rychlost a přesnost, 300 metrů/min, 300 řezů/min, ± 0.5 mm.
2. Řídicí systém PLC, automatické řízení napětí, automatické počítání archů, stohování, vkládání značek.
3. Jednotka hydraulického odvíječe, snadné vkládání papíru do stroje.
4. Sběrná jednotka, hotové řezané listy papíru se shromáždí na paletě.
5. Má řezací jednotku, která dokáže rozřezat papírový pás na dva listy a oříznout okraj odpadu najednou.
6. Stroj může automaticky počítat a vkládat štítky se značkami do hromádek podle vašeho čísla nastavení na dotykové obrazovce stroje.
7. Tělo stroje používá ocel o tloušťce 25 mm, je velmi stabilní při vysokorychlostním provozu.


CHM-1400-细节1CHM-1400-细节2


GW-单刀-600-5CHM-1400-细节4


CHM-1400-细节5CHM-1400-细节5-1


CHM-1400-细节6CHM-1400-细节7


Ovládací panel 副本Dopravní systém 副本
Ovládací panelydopravníkový systém
Elektrický řídicí systém 副本Stojan na odvíjení hřídele 副本
Elektrický řídicí systémStojan na odvíjení hřídele
Řezací nůž 副本Stohovací hromada 副本
Dělící nůžStohovací hromada

Model

CHM-1400 / CHM-1700

Typ řezání

Horní čepel otočná, spodní čepel pevná

hmotnost papíru

60-550 GSM

Průměr cívky

Max. 1800 mm (71 ")

Šířka cívky

Max 1400 mm (55") / Max 1700 mm (67")

Hotová šířka

Max 1400 mm (55") / Max 1700 mm (67")

Hotová délka listu

Min.450-Max.1650 mm

Num. řezání rolí

2/4/6 role

Přesnost řezu

±0.5 mm (L<1000 mm) ±0.1 % (L≥1000 mm)

Max. rychlost řezání

300 řezů / min

Max. Rychlost linky

300 m / min

Zdvihák papírových rolí

Hydraulický hřídel méně typu

1. Tiskařská dílna. Ve společnostech poskytujících tiskové služby běžně používají ofsetový tiskový stroj k tisku papírových archů. Potřebují tedy stroj na řezání archů papíru k řezání jumbo role papíru nebo podobného materiálu na archy specifické délky a šířky. Výsledné listy papíru se naskládají na paletu. Po oříznutí okraje strojem na řezání papíru budou vloženy do ofsetového tiskového stroje nebo jiného archového výrobního stroje.

2.Papírna. Papírny nejen prodávají papírové jumbo role, ale také čelí různým požadavkům na přizpůsobené velikosti papírových listů. Náš vysokorychlostní řezací stroj/fóliovací stroj z role na listy jim může pomoci s příčným řezáním a řezáním rolí papíru na listy různých velikostí. Budou balit různé množství archů jako stoh k prodeji na trhu. Karton, natíraný papír, kraftový papír, kulturní papír, dvojitý ofsetový papír, vysoce lesklý fotografický papír, zlatá a stříbrná lepenka, papír z hliníkové fólie, laserový laserový papír, tabákový a alkoholový balicí papír a tak dále

3. Výrobce vlnitých krabic. Poptávka po krabicích z vlnité lepenky je velmi velká. Jako jsou krabice na zubní pastu, krabice na víno, krabice na hračky atd. Při výrobě kartonů jsou zapotřebí tiskařské lisy, laminovací stroje, vysekávací stroje, lepiče krabic a další související zařízení. Tiskařské lisy a vysekávací stroje obvykle používají arch struktura krmení. Proto potřebují nařezat rolový materiál na různé velikosti listů pro přivádění do jiného výrobního stroje, jako je vysekávací stroj a ofsetový lis.

CHM-1400-客户现场1CHM-1400-客户现场2


CHM-1400-客户现场3CHM-1400-客户现场4


CHM-1400-客户现场5CHM-1400-客户现场6


CHM-1400-客户现场7CHM-1400-客户现场8


CHM-1400-客户现场9CHM-1400-客户现场10


1. Jaký materiál používá nůž na řezání papíru?
Odpověď: Přijímáme Německo dovážející wolframovou ocel jako náš materiál pro příčné řezání nožů. Je to dost tvrdé a ostré. Potřebujete pouze naostřit jednou ročně, pokud řezáte materiál o normální tloušťce.

2. Může stroj opravdu dobře fungovat pro role lehkého papíru?
Odpověď: Samozřejmě, že náš stroj dokonale řeže lehké papírové role. Ale doporučujeme, abyste mohli řezat dva nebo čtyři rohlíky dohromady v jednom stroji. Můžeme vyrobit stroj na řezání listů pro podávání více rolí

3.Můžete do stroje přidat jednotku řezacích nožů?
Odpověď: Model SCT vhodně stříhá jeden list nebo dva listy najednou. Jednotka řezacích nožů se použije k oříznutí dvou listů a oříznutí okraje papíru. Pokud chcete řezat více listů najednou, máme k dispozici další modely.

4. Můj papír má velmi silnou statiku. Jak vyřešíte problém?
Odpověď: Náš stroj nainstaloval několik sad zařízení pro eliminaci statické elektřiny podle statické úrovně materiálu.

5. Jsem výroba štítku formy. Máme velmi vysoké požadavky na přesnost řezání.Jaká je minimální chyba řezání vašeho stroje?
Odpověď: Náš běžný standardní model stroje může dosáhnout přesnosti ± 0.2 mm. Můžeme ale také vyrobit stroj na řezání potištěných fólií z plastové fólie s vyšší přesností ve formě štítku a krabičce na cigarety.

6. Mám nějaké vlastní požadavky na zpracování našich produktů? Můžeš mi pomoci?
Odpověď: Máme tým profesionálních designérů, který poskytuje řešení pro přizpůsobení požadavků. Vítejte, kontaktujte nás a prodiskutujte své nové nápady.

Kontaktujte nás

Žhavé kategorie