Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Jsi tady : Domů>Produkty>Stroj na řezání papíru

Kontaktujte nás

mobile: 86 18858786298

E-mail: [chráněno e-mailem]

WhatsApp:86 18858786298

Přidat: Wanquan Machinery Industry Park B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Model SLD Typ rámu Stroj na řezání a převíjení papíru Jumbo Roll

Řezací a převíjecí stroj řady SLD je naším vlajkovým modelem Binbao Machinery. Je to nejautomatizovanější, nejrychlejší a nejpoužívanější ze všech našich řezacích a převíjecích strojů. Je vybavena 5 sadami motorů Siemens, německým systémem korekce polohy hran značky E+L, PLC Siemens a dalšími mezinárodně renomovanými značkami elektrických řídicích systémů. Stabilní rychlost běhu dosahuje 500 metrů za minutu, což dokáže perfektně rozříznout a převinout 15-500 gm papírové jumbo role na úzké role

  • Popis
  • Parametr
  • Použitelný
  • Prohlídka zákaznické továrny

Použití:
Model SLD je vhodný zejména pro zpracování pásů o šířce větší než 2000 mm. Proto se používá ve velkém počtu papíren, závodů na zpracování papíru a poskytovatelů služeb řezání válců. Kromě toho mnoho výrobců papírových výrobků, jako jsou papírové sáčky, papírové kelímky, papírové tuby atd., musí také používat navíječ řezačky typu SLD. Je široce používán v oblasti tisku a balení papírových výrobků.


Detaily:

1 SLD Odvíječ papíru na řezání papíru

SLD Odvíječ papíru na řezání papíru

2 SLD Odvíjecí sklíčidlo pro řezání papíru3 Řízení napětí odvíjecího stroje pomocí motoru
 SLD Papírové sklíčidlo odvíječe
Regulace napětí odvíjecího stroje pomocí motoru

Odvíjecí stojan: Stroj na převíjení papíru řady SLD využívá hydraulický ovládací odvíjecí stojan, který může snadno zvednout hmotnost 2000 kg a jumbo role o průměru 1600 mm. Odvíjecí napětí bylo řízeno dvěma soustrojími spřažených motorů Siemenstam.


6 Automatické vykládání hotových rolí

Automatické vykládání hotových rolí

4 Hotové převíjecí role5 Hotový povrch převíjecích rolí
 Hotové převíjení rolíHotový povrch převíjecích rolí

Převíjecí jednotkaNavíjecí hřídele jsou listové vzduchové nafukovací hřídele. Dvě sady motorů pohánějí navíjecí hřídele a poskytují přiměřené napětí, aby se dosáhlo vysoce kvalitních dokončených převíjecích rolí. Řezný povrch je hladký a bez záhybů. Hotové role lze automaticky vyjmout, aby se ušetřila pracovní síla.


Hřídel 9 horních řezacích nožů u stroje typu SLD

horní hřídel prořezávacích nožů u stroje modelu SLD

7 Kulaté řezací nože8 Prořezávací nože byly vyrobeny z rychlořezné legované oceli
Kulaté řezací nože Řezací nože byly vyrobeny z rychlořezné legované oceli

Řezací nože: Průměr hřídele prořezávacích nožů je 100 mm. Je dostatečně pevný, aby držel nože a zamezil chvění během chodu stroje. Proto je přesnost řezání velmi vysoká. Jeden konec hřídele je pevný a druhý konec je otočný. Tato konstrukce umožňuje velmi snadnou výměnu řezacích nožů. Řezací nůž je vyroben z rychlořezné legované oceli. Má vlastnosti vysoké přesnosti a trvanlivosti.


10 Ovládací panel systému EPC11 Senzor systému EPC
Ovládací panel systému EPCSystémový senzor EPC

Systém EPC:  Systém je automatický systém korekce polohy okraje pásu. Obsahuje snímač hran, ovládací panel a motor řidiče. Systém vyrobila známá společnost Erhardt+Leimer, dodavatel systému pro kontrolu okrajů webu. Vysoce citlivý systém vždy rychle automaticky upraví polohu okraje pásu.


Dotyková obrazovka 12Operační stůl řezacího stroje SLD
 Dotyková obrazovkaOperační stůl řezacího stroje SLD

Operační stůl:Stroj má samostatný operační stůl s velkoplošnou operační obrazovkou. Konzola integruje různé ovládací spínače stroje.


14 systém konstantního napětí s válcem a tlumičem v řezačce papíru15 systém řízení konstantního napětí stroje na řezání papíru
válec a tlumič systému konstantního napětí v řezacím stroji
systém řízení konstantního napětí stroje na řezání papíru

Systém konstantního napětí:Systém se skládá z hliníkových válců a dvou sad válců. Jedna sada válců je vybavena snímači tlumení. Vzduchový válec vydává odpovídající tlak vzduchu podle signálu tlumiče, aby se upravila poloha hliníkového válečku. S takovým systémem může být napětí papíru během přepravy neustále udržováno konstantní.


Proč potřebujete sadu převíjecího stroje s převíječem papíru jumbo role s převíječem papíru řady SLD?

Odpověď: Pokud jste ředitelem a vlastníkem společností zpracovávajících papír, tiskáren nebo továren na zpracování papírových rolí, musíte chtít zpracovat více velkých rolí jumbo. Převíječka papíru řady SLD je ideálním zařízením pro splnění požadavků. Portálová struktura zajišťuje, že stroj může stabilně prořezávat a převíjet více než 2000 mm široké papírové jumbo role. Maximální šířka stroje je u sériového stroje 3000 mm.

SLD-穿料图Moje papírové jumbo role mají různý vnitřní průměr jádra. Může stroj řady SLD zvednout jumbo role s jádrem s různým vnitřním průměrem?

Odpověď: Ano, odvíjecí stojan má vícerozměrná vzduchová sklíčidla pro montáž různých jader s vnitřním průměrem, jako jsou 3 palce, 6 palců, 12 palců nebo jiná přizpůsobená velikost. Naše strojní sklíčidla mají mechanickou strukturu k upevnění papírových jumbo rolí během provozu stroje.

插图 -1插图 -2
Hydraulická sklíčidla pro ovládání vzduchu
3 sklíčidla velikosti v jednomJaké jsou výhody odvíjecího stojanu v převíječce papíru řady SLD?
Odpověď: Samotný náš odvíjecí stojan váží více než 4 tuny. Když je naplněn velkými rolemi papíru a rychlost dosáhne maxima, může stále zůstat velmi stabilní. Ramena v odvíjecím stojanu jsou ovládána hydraulickými válci, které mají dostatečný výkon pro zvedání rolí papíru o hmotnosti 3000 kg a rolí o průměru 1600 mm.

插图 -3
插图 -4Máte volitelný systém automatického navlékání papírového pásu?
Odpověď: Ano, máme automatický systém pro snadné navlékání papírového pásu v našem stroji. Kontaktujte prosím náš prodej a získejte podrobnosti.

Jak stroj řídí napětí odvíjení?
Odpověď: Pokud jde o ovládání napětí odvíjení, máme tři možnosti, magnetickou práškovou brzdu, pneumatickou brzdu a servomotory. Systém řízení napětí motoru je nejcitlivější a nejstabilnější. Má však také výhody ovládání napětí brzdou. Pokud chcete vědět, který typ systému řízení napětí je pro váš materiál lepší, kontaktujte naše prodejní týmy.

插图 -5
motor
插图 -6

插图 -7

magnetická prášková brzda
pneumatická brzdaMá modelový stroj banánový váleček?
Odpověď: Banánový váleček používaný k roztírání papíru, aby se odstranily vrásky v papíru. Obvykle nainstalujeme válečky pro zákazníky, kteří převádějí hlavně tenké papírové role. Je velmi důležité sdělit našim prodejům vaše materiálové vlastnosti a požadavky na podrobnosti.

Jak nastavit nože, abyste získali různou šířku řezu?

Odpověď: Strojní řezací jednotka řady SLD obsahuje horní nůž a spodní nůž. Oba se volně pohybují v nožových hřídelích. Není třeba vyjímat hřídele nožů ze stroje, obsluha může snadno nainstalovat a odinstalovat řezací nože do hřídelí. Protože horní a spodní nožová hřídel může otevřít svůj konec a nabídnout tak mezeru pro instalaci nožů.

插图 -8

Hřídel horního řezacího nože se otevře a otočí směrem ven ze stroje

Název modelu

Řada SLD

Šířka mateřské role (max.)

1300-3000mm

Průměr mateřské role (max.)

1600 mm (k dispozici na míru)

Hmotnost mateřské role

4000kg

Průměr převíjecích rolí (max.)

1500mm

Šířka převíjecích rolí (min.)

30mm

Velikost jádra papíru

3-6-12 palců (k dispozici přizpůsobení)

Papírové role řady GSM

15-500gsm

Přesné řezání

± 0.2mm

Rychlost

500 m / min

Celkový výkon

Závisí na šířce stroje

Případ 1: Papírové kelímky a papírové misky a výroba víka z papíru
Modelářské převíjecí stroje na řezání papíru široce používané v továrnách na výrobu papírových jednorázových obalů. Papírové kelímky, stroje na tvarování papírových misek potřebují k výrobě těchto produktů cívky se spodním podáváním. Stroj dokáže dobře řezat velké papírové role na role úzké šířky (maximální průměr může být 1000 XNUMX mm). Zpracování víka papíru také vyžaduje podávání role o určité šířce do formovacího stroje.

Případ 2: Výroba papírových sáčků
Papírové tašky normálně používají kraftový papír nebo potažený mastný papír. Náš řezací převíjecí stroj dokáže tyto typy papírových rolí rozřezat na papírové role s vlastní šířkou, které se budou podávat do stroje na formování papírových pytlů. Ale stále existuje mnoho výrobců papírových pytlů, kteří používají stroj na formování papírových pytlů s listy pro některé typy papírových pytlů. V těchto továrnách na výrobu se převíjecí stroj na řezání papíru používá po tisku na papírové role.

Případ 3: Papírová tuba a papírová plechovka
Papírová trubice je nepostradatelným nástrojem v průmyslu papírenských výrobků. Stroj, který vyrábí papírové trubice, musí také vkládat malé papírové role různých šířek. Tyto zadávání šířky malých papírových rolí závisí na tom, jaký průměr papírového tubusu chcete vyrobit. Proto musíme řezat papírovou rolku na malé role různých šířek, abychom splnili požadavky na výrobu papírových tub. Výroba papírové plechovky je podobná jako při výrobě papírových tub.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

Kontaktujte nás

Žhavé kategorie