Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Jsi tady : Domů>Produkty>Stroj na řezání papíru

Kontaktujte nás

mobile: 86 18858786298

E-mail: [chráněno e-mailem]

WhatsApp:86 18858786298

Přidat: Wanquan Machinery Industry Park B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Převíjecí stroj pro řezání papíru Jumbo Roll To Narrow Rolls od BINBAO řady SLA

Vysoká rychlost, stabilní chod, automatické řízení napětí, inteligentní řídicí systém PLC, snadné ovládání, CE certifikováno SGS
Řezací převíjecí stroj řady SLA je myšlenkovým zařízením pro řezání papírové jumbo role na různé široké malé role, aby se splnily požadavky na výrobní stroj pro podávání rolí. Může nejen řezat obecnou papírovou roli, ale také pracovat na materiálu laminovaných a potahovaných papírových rolí pro tisk a výrobu obalových produktů.

  • Popis
  • Parametr
  • Použitelný
  • Prohlídka zákaznické továrny
  • Nejčastější dotazy

Vysoká rychlost, stabilní chod, automatické řízení napětí, inteligentní řídicí systém PLC, snadné ovládání, CE certifikováno SGS
Řezací převíjecí stroj řady SLA je myšlenkovým zařízením pro řezání papírové jumbo role na různé široké malé role, aby se splnily požadavky na výrobní stroj pro podávání rolí. Může nejen řezat obecnou papírovou roli, ale také pracovat na materiálu laminovaných a potahovaných papírových rolí pro tisk a výrobu obalových produktů.


插图 -1 副本插图 -2 副本
Řídicí systém Siemens PCL:Díky inteligentnímu a automatickému řídicímu systému na vysoké úrovni je obsluha stroje snadná a stabilní. Automatická regulace napětí a funkce automatického zastavení zvyšují produktivitu stroje. Snadno se ovládá na dotykové obrazovce HMI.
Elektrická ovládací skříň: Elektrické ovládací komponenty jsou vybírány od známých značek. Uspořádání řídicího obvodu je jednoduché a přehledné, což je vhodné pro údržbu a seřizování.
插图 -3 副本插图 -4 副本
Tři servomotory: Servomotory pohánějí navíjecí hřídele a všechny hnací válce se silným výkonem a vysokorychlostním řezáním 20-400 g/mXNUMX rolí papíru. Servomotor je řízen frekvenčním měničem, aby byla zajištěna stabilní rychlostŘezací nože SKD-11: SKD-11 je nástrojová ocel vyrobená ze slitiny s vysokým obsahem uhlíku a chrómu. Po vysokoteplotním kalení a jemném broušení má tato ocel ostrost, silnou houževnatost a odolnost proti vysoké teplotě. Prořezávací nože s kulatou čepelí vyrobené z této oceli jsou velmi ostré, odolné, rozměrově stálé a mají vysokou přesnost řezání.
插图 -5 副本Web Guider Sensor 副本
Řezný povrch:Protože výstupní napětí navíjecích hřídelí je stabilní, takže po rozříznutí a navinutí je povrch válečků velmi plochý a hladký, jsou tyto dokončovací válečky těsné a tvrdé. Přesnost řezání může dosáhnout ±0.2 mm
Ovládání okrajů webu: Stroj využívá vysoce přesný systém řízení okrajů papíru, který dokáže automaticky detekovat okraj papíru a upravit polohu pro korekci. Detekční senzory jsou volitelné, nejen že detekují okraj pásu, ale také dokážou detekovat tiskovou linku v pásu papíru.

Proč si vybrat stroj Binbao Machine řady SLA pro převíjení papíru s jumbo rolí?


Stroje Binbao je profesionální výrobce převíjecího stroje pro řezání papíru, stroje na řezání papíru z role na listy. Zaměřujeme se pouze na výrobu těchto dvou strojů s různou funkcí pro různé zpracování materiálu. Máme bohaté zkušenosti s přeměnou různých materiálů a poskytujeme vám nejlepší řešení. Všichni obchodní a techničtí inženýři ve stroji Binbao jsou absolventi slavné univerzity v Číně. Profesionální technické znalosti a komunikační dovednosti v angličtině zajišťují, že můžeme poskytnout nejlepší poradce a poprodejní servis. Pokud potřebujete speciální funkci zpracování v řezacím stroji, naše týmy inženýrů vám mohou poskytnout podporu, aby vám přizpůsobili stroj podle vašich skutečných výrobních požadavků.

插图 -1插图 -2
 SLA-1800 Řezací Převíjecí Stroj V IndiiSLA-1600 Řezací Převíjecí Stroj V Rusku

 Modelový stroj Binbao SLA-1600 na zákaznické stránce Chile


Co je převíjecí stroj na řezání papíru? Jakou výhodu můžete ze stroje získat?


Řezací stroj je pre-press a post-press zařízení, které řeže velkou roli papíru, fólie, netkané textilie, hliníkové fólie, slídové pásky a dalších tenkých materiálů na malé role různých šířek. Často se používá v papírenském průmyslu a továrnách na výrobu papírových obalů. Společnostem zabývajícím se zpracováním a zpracováním papírových rolí může náš vysokorychlostní a multifunkční stroj na řezání papíru pomoci dramaticky zvýšit výrobní kapacitu a efektivitu. Modelový řezací stroj na papír dokáže vyrobit role papíru o gramáži 20-500 g/m30 a malé role o minimální šířce XNUMX mm. Pouze jeden stroj dokáže pokrýt všechny vaše papírové role s náročným zpracováním. Pro výrobce papírových obalových produktů vám stroj může pomoci převést velké role papíru na různé široké úzké role podle vašich požadavků na výrobu. Pomůže vám to nejen ušetřit náklady na konverzi, ale také můžete flexibilněji upravovat role papíru ve vašem skladu.插图 -11

插图 -10
插图 -12


Na jaké řezání a převíjení papíru lze tento stroj použít?


Modelový stroj SLA je široce používán v průmyslu zpracování papírových rolí, potahování papírových rolí, laminování a tak zpracovatelském průmyslu, průmyslu papírových tiskových výrobků. Kromě toho může řezat přizpůsobené úzké role v papírových nádobách, papírových kelímcích, papírových sáčcích, papírových jádrech, továrnách na výrobu papírových trubek.


Jakou strukturu používá převíjecí stroj na řezání papíru podle SLA?


Modelový stroj SLA má dvě části, odvíjecí jednotku jumbo role a jednotku pro řezání a převíjení papíru. Uprostřed obou částí je navržena chodba, která obsluze usnadňuje nastavení řezacích nožů a navlékání pásu papíru do stroje. Odvíjecí jednotka obsahuje odvíjecí stojan a systém korekce okrajů pásu. Všechny pogumované válce a hřídele v řezací a navíjecí jednotce jsou poháněny třemi motory. Kromě mechanické konstrukce má stroj také velké množství elektrických a pneumatických struktur. Konstrukce je stabilní a přiměřená pro přeměnu materiálu jumbo role na úzkou šířku rohlíky.

插图 -9


Jaké jsou výhody převíjecího stroje pro řezání jumbo rolí až po úzké role řady SLA?


Nově navržený převíjecí stroj řady SLA pro řezání papíru může dosáhnout stabilního chodu s rychlostí 500 metrů za minutu. Dokončení 20 10000 metrů dlouhého rozřezávání a převíjení jumbo role potřebuje pouhých XNUMX minut. Vlastní jednoduchý a snadno ovladatelný systém HMI, systém automatického nastavení napětí a tak dále inteligentní funkce. Níže si představíme další funkce a výhody.

插图 -3


Jaký typ řezacích nožů používá SLA model řezacího převíjecího stroje?


Na trhu prořezávacích převíječek existují dva běžné typy řezacích nožů, žiletkový nůž a kruhový (kulatý) nůž. Struktura je rozdělena na běžnou mechanickou strukturu a pneumatickou strukturu. Náš modelový stroj SLA využívá mechanický nůž s kulatou čepelí a nůž s pneumatickou strukturou. Byl vyroben vysoce kvalitní importovanou rychlořeznou legovanou ocelí.

插图 -4
插图 -5


Jaké jsou výhody odvíjecích stojanů strojů SLA?


Odvíjecí stojan sériového řezacího převíjecího stroje využívá integrovaný ocelový rám a základní hmotnost přesahuje 1500 kg. Jak všichni víme, čím těžší je základna, odvíjení jumbo role papíru je stabilnější a méně kolísá. Čím je odvíjení stabilnější, povrch hotových rolí je rovnější a přesnější. Kromě toho má odvíjecí stojan dvě silná ramena ovládaná olejovým hydraulickým válcem. Ramena mohou snadno zvednout váhu maximálně 1600 kg a jumbo roli o průměru maximálně 1500 mm. Dvě silná ramena jsou upevněna na lineárním vedení, takže papírová jumbo role se může přesně pohybovat nahoru, dolů, doleva a doprava. Sklíčidla na papírové jádro jsou volitelné, mechanického typu a typu s rozpínáním vzduchu.

WeChat Image_20211229131955

插图 -7
插图 -8


Jak se vyrábí náš řezací převíjecí stroj?


Po obdržení objednávky zákazníka naše konstrukční oddělení zkontroluje potřeby zákazníka a nakreslí výkresy. Díly mechanické konstrukce na stroji vyrábíme sami. Pro zajištění přesnosti zpracování dílů jsme zakoupili tři CNC obráběcí centra dovezená z Německa. Elektrické a pneumatické příslušenství vyrábí známé firmy. V průběhu výrobního procesu naše oddělení QA a QC přísně kontroluje přesnost a kvalitu příslušenství v souladu s firemními normami. Montáž stroje provádějí naši zkušení vedoucí strojní inženýři.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


Jaký je rozdíl mezi naším poprodejním servisem a ostatními?


Jako mezinárodní výrobce řezacích strojů poskytujeme kompletní sady anglické verze příručky stroje, schéma zapojení, schéma mechanické struktury. Naši technici poprodejního servisu také umí mluvit anglicky a snadno komunikovat s operátory zákazníků. Zaznamenali jsme velké množství videí z provozu stroje. Jsou jednoduché a snadno srozumitelné a mohou pomoci obsluze strojů zákazníků rychle se seznámit se strojem a začít pracovat. Všechny stroje, které vyrábíme, lze připojit k internetu a náš technický tým může na dálku kontrolovat poruchy systému, nastavovat parametry a další služby pro zákazníky

Název modelu

Řada SLA

Šířka mateřské role (max.)

1300-2000mm

Průměr mateřské role (max.)

1400 mm (volitelně 1600 mm)

Hmotnost mateřské role

1400 kg (volitelně 2000 XNUMX kg)

Průměr převíjecích rolí (max.)

1000mm

Šířka převíjecích rolí (min.)

30mm

Velikost jádra papíru

3 palce (přizpůsobit k dispozici)

Tloušťkový rozsah

20-400gsm

Přesné řezání

± 0.2

Rychlost

350 m / min

Případ 1: Papírové kelímky a papírové misky a výroba víka z papíru
Modelářské převíjecí stroje na řezání papíru široce používané v továrnách na výrobu papírových jednorázových obalů. Papírové kelímky, stroje na tvarování papírových misek potřebují k výrobě těchto produktů cívky se spodním podáváním. Stroj dokáže dobře řezat velké papírové role na role úzké šířky (maximální průměr může být 1000 XNUMX mm). Zpracování víka papíru také vyžaduje podávání role o určité šířce do formovacího stroje.

Případ 2: Výroba papírových sáčků
Papírové tašky normálně používají kraftový papír nebo potažený mastný papír. Náš řezací převíjecí stroj dokáže tyto typy papírových rolí rozřezat na papírové role s vlastní šířkou, které se budou podávat do stroje na formování papírových pytlů. Ale stále existuje mnoho výrobců papírových pytlů, kteří používají stroj na formování papírových pytlů s listy pro některé typy papírových pytlů. V těchto továrnách na výrobu se převíjecí stroj na řezání papíru používá po tisku na papírové role.

Případ 3: Papírová tuba a papírová plechovka
Papírová trubice je nepostradatelným nástrojem v průmyslu papírenských výrobků. Stroj, který vyrábí papírové trubice, musí také vkládat malé papírové role různých šířek. Tyto zadávání šířky malých papírových rolí závisí na tom, jaký průměr papírového tubusu chcete vyrobit. Proto musíme řezat papírovou rolku na malé role různých šířek, abychom splnili požadavky na výrobu papírových tub. Výroba papírové plechovky je podobná jako při výrobě papírových tub.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3
WeChat Image_20230505171343
WeChat Image_20230505171348
WeChat Image_20230505171352


Případ 1
Stroj na převíjení papíru BINBAO řady SLA běžící v naší zákaznické továrně výrobce obalového materiálu.
Modelovací navíjecí stroj na řezání papíru je perfektní pro řezání a navíjení jumbo rolí pro tisk a obalový materiál. Náš zákazník vyrábí role balicího materiálu pro alkoholové ubrousky, kávový cukr atd. K jejich zpracování přinesli čtyři sady, náš různý model řezacího stroje.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Případ 2
Stroj na převíjení papíru BINBAO SLA na řezání papíru běží v naší továrně zákazníka na výrobu papírových pytlů s ventily
Když jsme znovu navštívili továrnu zákazníků, koupili náš model tohoto stroje 4 roky. Vypadá velmi starý, ale přesto může dobře fungovat na jejich výrobní lince. Vyrábí pouze papírové pp sáčky typu ventilů pro balení práškových produktů, jako je cukrový prášek, mouka, cement a tak dále. Navštívili jsme je, abychom diskutovali o dalších 3 sadách plánu nákupu řezacího stroje.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Případ 3
Řezací stroj na převíjení papíru BINBAO SLA běžící v továrně zákazníka na výrobu papírových pytlů na letecké společnosti
Letecké společnosti mají velmi vysoké požadavky na kvalitu produktů a naši zákazníci mají stejné požadavky na naše stroje. Kromě toho také oceňují náš vysoce kvalitní poprodejní servis. Protože zajištění stabilního provozu jejich strojů jim pomáhá zvyšovat výrobní kapacitu.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Případ 4

Náš kazašský zákazník se šťastně vyfotil se strojem na řezání papíru a strojem na řezání papíru z role na listy, které byly nainstalovány a odladěny.

ilustrace

Jako důležitá země ve Střední Asii se Kazachstán rychle rozvíjel v lehkém průmyslu. Zejména prudce vzrostla poptávka po jednorázových papírových obalech, jako jsou papírové kelímky a papírové sáčky. Náš kazašský zákazník si tentokrát zakoupil vysokorychlostní stroj na řezání papíru jumbo, stroj na řezání rolí na archy a plně automatickou linku na výrobu papírových sáčků. Mají více než desetileté zkušenosti v průmyslu obalů papírových produktů a své vybavení tentokrát aktualizovali, protože se nemohou dočkat zvýšení výrobní kapacity. I když nemůžeme jít na místo, abychom zákazníkům poskytli služby instalace a uvedení do provozu, zákazníci se nám stále rozhodnou důvěřovat a zadají nám stroj na řezání papíru a stroj na řezání papírových archů pro tři stroje najednou.

Pracovní videa modelu SCL-1400 na zákaznických stránkách Kazachstánu

SLA-1600 Model Slitting Rewinding Machine v Kazachstánu Zákaznické stránky

Poté, co zákazník tyto stroje obdržel, jsme poskytli návod k obsluze, schéma rozmístění stroje, schéma zapojení a další související dokumenty řezacího stroje a stroje na řezání plechů. Náš tým poprodejních služeb poskytuje online služby instalace a uvedení do provozu a trpělivě odpovídá na každou otázku zákazníků. Za pouhý týden byl stroj nainstalován a odladěn a stroj je v současné době v běžné výrobě.
Věříme, že náš stroj na řezání rolí papíru a stroj na řezání papíru výrazně zlepší efektivitu výroby pro zákazníky. Příležitosti jsou vždy ponechány těm, kteří jsou připraveni nakoupit zařízení předem, aby zvýšili výrobní kapacitu a připravili se na velké propuknutí trhu po skončení epidemie.


Pracovní videa modelu SCL-1400 na zákaznických stránkách Kazachstánu

1. Kolik minimální role papíru gsm (gramy na metr čtvereční), kterou může váš stroj řezat?
Odpověď: Je opravdu obtížné řezat a navíjet tenkou papírovou roli ve stroji na převíjení papíru. Naše struktura stroje je perfektní pro práci při převádění tenkého papíru jumbo roll (papír minimálně 18 g / mXNUMX)
2. Jsme výrobcem liniového papíru pro samolepicí papír a papír na balení potravin potažený silikonem. Materiál je velmi kluzký a obtížně se převíjí na role s úzkou šířkou. Jak vyřešíte problém?
Odpověď: Poskytujeme řešení mnoha zákazníkům podobných výrobců materiálů. Přiměřená struktura a kontrolní systém našeho stroje může zabránit sklouznutí materiálu.
3.Naše papírové role jsou vytištěny flexibilním tiskovým strojem. Může váš webový naváděcí stroj detekovat linii značky tisku na okraji a oříznout okraj?
Odpověď: Ano, můžeme použít snímač typu CCD, který má kameru k detekci tiskové linky. Kromě toho může náš stroj oříznout a vyfouknout odpadní hranu ze stroje.
4. Jsem dodavatelem tiskových a obalových materiálů a zařízení v Evropě. Máte certifikaci CE pro modelový stroj?
Odpověď: Všechny naše modely rozřezávacích strojů mají certifikaci SGS CE.
5. Mám nějaké vlastní požadavky na zpracování našich produktů? Můžeš mi pomoci?
Odpověď: Máme tým profesionálních designérů, který poskytuje řešení pro přizpůsobení požadavků. Vítejte, kontaktujte nás a prodiskutujte své nové nápady.

Kontaktujte nás

Žhavé kategorie