Všechny kategorie

E-mail:[chráněno e-mailem]

EN

Jsi tady : Domů>Produkty>Řezací stroj na plastové fólie

Kontaktujte nás

mobile: 86 18858786298

E-mail: [chráněno e-mailem]

WhatsApp:86 18858786298

Přidat: Wanquan Machinery Industry Park B17-8, Wanquan Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang Province

Převíjecí stroj pro převíjení PET filmu Roll Slitter

Převíjecí stroj řady SLC je určen k řezání flexibilního obalového materiálu z role s velkou šířkou na role s úzkou šířkou, které lze podávat do automatického balicího stroje, stroje na tvarování sáčků. Má perfektní řezací výkon při převíjení laminované fólie, plastové fólie (bopp opp pet pe pvc), papírových rolí, samolepícího papíru a tak dále.

  • Popis
  • Parametr
  • Použitelný
  • Prohlídka zákaznické továrny
  • Nejčastější dotazy

The SLC series model slitter rewinder machine is designed to convert various plastic film,lamintor,special paper,self adhesive sticker paper roll into narrow width rolls for flexible packaging industry,paper converting industry and paper printing packaging industry. It always appears at the same time with the laminating machine,coating machine,rotogravure printing machine and the solvent-less laminating machine in the plastic film printing,packaging material rolls manufacturer factories. It was equipped with international brand electric control parts and reasonable mechanical structure.

funkce:
1. Stabilní rychlost převíjení řezačky řady SLC je 500 až 600 metrů za minutu.
2.Siemens PLC řídí systém běžícího stroje.
3. Celkem čtyři sady servomotorů nainstalované ve stroji. Napětí odvíjecí jednotky nezávisle řízené servomotorem. Dvě navíjecí hřídele jsou rovněž poháněny dvěma nezávislými servomotory, které zajišťují lepší kontrolu napětí při převíjení a dosahují lepší kvality převíjecích rolí.
4. Systém nakládání mateřských válců využívá pneumatický hřídel bez sklíčidel. Vykládací systém má tlačné zařízení pro vykládání rolí hotového materiálu do revolverové hlavy. Obsluha stroje pouze jednou osobou je snadná.
5. Stroj má dva typy řezací jednotky, žiletkové nože a kruhové nože pro různé materiálové role. Jsou volitelné. Také můžete mít obojí v jednom stroji.
6. Převíjecí hřídel stroje přijímá multifunkční a vysoce přesný pneumatický třecí hřídel, který má lepší výkon při řízení napětí při převíjení.
7.Je vybaven spojovacím stolem. Operátor může pohodlně připojit materiálový pás.

Stroj na řezání rolí 1PET2 Převíjecí stroj pro řezání rolí pro přenos tepla
Stroj na řezání PET fólie
Převíjecí stroj na řezání rolí pro přenos tepla
3 Dokončeno řezání Převíjení PET rolíStroj na navíjení 4 rolovacích řezaček s webovým vodítkem
Hotové řezání Převíjení PET rolíRoll Slitter Rewinder Machine With Web Guide
5Snímač systému Web Edge Guider6Třecí navíjecí hřídel v řezacím navíjecím stroji
Systémový senzor Web Edge GuiderTřecí Navíjecí Hřídel V Slitter Navíjecí Stroj
细节-1细节-2
Web Guider Controller od tchajwanské značkySnímač Web Edge A Printing Line Detector
细节-3细节-4
Pneumatický odvíječ se servomotoremStůl svářečky
细节-5细节-6
Automatické vykládání tlačnéPneumatický třecí navíjecí hřídel
细节-7细节-8
Hotové Rohlíky V TurretuDrážkový válec a břitva řezací nože


Jaké materiály se pro řezání používají SLC řezací a převíjecí stroje?


Převíjecí stroj na řezání modelu SLC byl navržen strojním zařízením Binbao. Používá se hlavně k přeměně tištěných, laminovaných rolí plastových fólií na role s vlastní šířkou ve flexibilním obalovém průmyslu, jako je PET, OPP, CPP, PE, PS, PVC, BOPP, laminovaný filmový materiál, samolepicí štítky a tak dále. Tyto plastové fólie nebo laminované filmové role se široce používají k výrobě různých typů štítků nebo balení cukru, soli, čaje, ubrousků, sušeného mléka, lékařských, potravinářských, cukrovinkových obalů, PVC smršťovacích fólií pro štítky na vodu z lahví, štítků na láhev s nápoji, laminovaných BOPP filmová role pro sáček na potraviny.

Aplikace tepelné fólie pro domácí mazlíčky

插图-1Plastové role balicí fólie na občerstvení插图-2 PET role plastové fólie pro balení bramborových lupínků
Plastové role na balení svačinek PET plastová fólie pro balení bramborových lupínků
插图-3 filmová role se štítkem na láhev s vodou插图-4 Laminované role s BOPP fólií pro potravinový sáček
 Role s etiketou na láhev s vodou Role z laminované BOPP fólie na potravinový sáčekJaké jsou rozdíly a výhody stroje na řezání a převíjení rolí fólie modelu SLC ve srovnání se strojem na řezání a převíjení papírových rolí?


Model řady SLC je speciálně vyvinutý pro fóliový flexibilní obalový průmysl a etiketovací průmysl podle charakteristik rolí BOPP, PVC, PET, OPP, PE, laminované fólie a fólie. Fólie jsou tenčí než papírové role. U role stejného průměru je délka role fólie mnohem delší než délka role papíru. Pro zvýšení rychlosti řezání může být rychlost navíječe řezačky modelu SLC až 600 metrů za minutu. systém je jiný. Modelový stroj řady SLC využívá k řezání materiálu břitvu s plochou čepelí, ale převíjecí stroj na řezání rolí papíru používá kulatou čepel. Navíjecí hřídele jsou různé. Role plastové fólie by měly být navíjeny v třecí hřídeli s kluznými kuličkami. Tento typ hřídele může lépe a samostatně řídit napětí převíjecích válců. V průmyslu flexibilních obalů jsou tyto role fólie obvykle potištěny logem a vzory. Takže modelový stroj řady SLC využívá systém navádění webu pomocí snímače fotobuňky. Kromě těchto aspektů je poloha válců stroje pro řezání a převíjení modelu SLC, úhel dráhy podávání mnoho rozdílů ve srovnání s těmi, které mají stroj na řezání rolí papíru.

插图-5 Plochá žiletkaPlochá žiletka

插图-6 Snímač fotobuňky pro Web Guider插图-7 Třecí hřídel pro převíjení
Fotobuňkový snímač pro Web GuiderTřecí hřídel pro převíjeníCo je diferenciální třecí hřídel? Proč může diferenciální třecí hřídel zajistit kvalitu převíjení?


Při převíjení fólií, laminátů, plastů a jiných materiálů často vznikají rozdíly v tloušťce materiálu a napětí vinutí. Při převíjení menších rolí na stejném navíjecím hřídeli mohou tyto odchylky vést k různým délkám a napětí. Již po několika otáčkách může být střed některých malých rolí příliš těsný, zatímco jiné jsou volnější, což činí kvalitu konečného produktu nepřijatelnou.
Třecí hřídel s diferenciálním navíjením tyto problémy překonává udržováním správného napětí na všech válcích během navíjecí operace. To zajišťuje, že se pásový materiál neprohýbá, nenatahuje nebo netrhá a role jsou rovnoměrně navinuty. Aby bylo možné provádět funkci konstantního „prokluzového diferenciálu“, je nutné, aby se středový hřídel otáčel vyšší rychlostí než diferenciální třecí kroužky. Požaduje se, aby všechna jádra plynule prokluzovala, avšak některá budou sklouznout více než jiná, aby se udrželo stejné napětí. Řízení prokluzu a napětí pásu je dosaženo změnou přívodu vzduchu do středového hřídele, takže musí být k dispozici konstantní přívod vzduchu, ideálně mezi 20 a 60 psi (1 – 4 bary). Jak se velikost role během procesu navíjení zvětšuje, je třeba snížit rychlost diferenciálního hřídele, aby byla zachována stejná rychlost.
Třecí kroužky jsou k dispozici ve velmi široké škále průměrů od průměru 50 mm až po průměr přes 400 mm. Vnitřní průměr třecích kroužků závisí na průměru hřídele, který aktuálně používáte, a ve většině případů můžeme dodat kroužky tak, aby vyhovovaly vaší stávající hřídeli.

插图-8 třecích kroužků插图-9 Struktura diferenciálního třecího hřídele
 Třecí kroužky Struktura hřídele diferenciálního tření


Jaký materiál se řeže nožem s kruhovou čepelí? Jaký materiál se řeže žiletkovým nožem?


Jaký typ řezacího nože použít, závisí na tloušťce materiálu. Pokud je materiálem fólie, laminovaná plastová fólie, potištěná flexibilní fólie o tloušťce menší než 20 mikronů, běžně používáme žiletku jako řezací nůž. Kruhový nůž se používá k řezání laminovaného papíru, obecného papíru, potahového papíru, samolepicí etikety papír a další materiál.


Kolik motorů má řezací převíjecí stroj řady SLC?


V modelovém stroji jsou čtyři motory. Dva motory sloužící k samostatnému převíjení dvou hřídelí. Podavač pásového materiálu je poháněn jedním motorem. Čtvrtý motor ovládá napětí odvíjení mateřské role.

插图-10 Motor pro odvíječ插图-11 Frekvenční měniče
 Motor pro odvíječFrekvenční měniče


Jak vyložit hotové role z navíjecích hřídelí?


Vzhledem k tomu, že se tyto třecí kroužky mohou samostatně odvalovat v hřídelích, hotové válce se obtížně vykládají. Abychom ušetřili práci operátorů, navrhli jsme na stroji modelu SLC tlačník. Dokáže automaticky posouvat hotové role na polici. Operátoři mohou za chodu stroje zabalit hotovou roli do police.

插图-12 Vykládací tlačné zařízení插图-13 Hotové Role V Polici
Vykládání tlačného zařízení
Hotové Rohlíky V Polici


Má modelový stroj SLC spojovací zařízení?


Ano má. Spojovací zařízení zahrnuje dvě tyče a plošinu. Tyčinky lze ovládat válcem, aby stlačily pásový materiál v plošině, poté mohou operátoři snadno spojit novou roli s pásovým materiálem ve stroji.

插图-14 Svařovací zařízení插图-15 Spojovací platforma
 Svařovací zařízení Spojovací platforma


Může se stroj s modelem SLC automaticky zastavit, když dokončí převíjení nastavení metrů?


Modelový stroj SLC řízený PLC Siemens s inteligentním programovým systémem. Stroj může automaticky počítat převíjecí metry a zastavit se podle nastavení metrů na dotykové obrazovce.

插图-16 Dotyková obrazovka interakce člověk-strojDotyková obrazovka interakce člověk-stroj


Jaký typ snímače webového průvodce používá model SLC?


Záleží na vašich materiálových vlastnostech. Pokud je materiálem potištěný film, doporučujeme, aby snímač přijal snímač CCD fotobuňky, který dokáže detekovat okraj a tiskovou čáru. Průhledný filmový materiál by měl používat infračervený senzor. Ultrazvukový senzor lze použít pro jiný materiál, jako je prázdný papír, fólie, laminovaný materiál a tak dále.

插图-17 Web Guider Sensor插图-18 Ovládací panel webového průvodce
Senzor Web Guider
Ovládací panel webového průvodce

Název modelu

Řada SLC

Šířka mateřské role (max.)

1300-1800mm

Průměr mateřské role (max.)

800 mm (1000 mm, 1400 mm volitelně)

Hmotnost mateřské role

1000kg

Průměr převíjecích rolí (max.)

600mm

Šířka převíjecích rolí (min.)

30mm

Velikost jádra

3/6 palce (k dispozici přizpůsobení)

Tloušťkový rozsah

12-150 mikron

Přesnost řezání

± 0.2mm

Rychlost

600 m / min

Případ-1: Láhev s vodou a nápoji v zásobních rolích
Mnoho spotřebních výrobků vyžaduje filmové etikety, jako je balená voda a různé nápoje. Výroba fóliových etiket vyžaduje stroje na vyfukování fólií, tiskařské stroje, laminovací stroje, řezačky a další zařízení. Výrobce fóliových štítků potřebuje nařezat potištěnou roli fólie na šířku požadovanou zákazníkem.

Případ-2: Samolepicí papírové etiketové role, role samolepicích etiket
Samolepicí etikety jsou v našich životech široce používány, jako jsou etikety na červené víno, etikety s cenami v supermarketech, etikety pro péči o pleť a tak dále. Šířka samolepicího lakovacího stroje obvykle přesahuje 900 mm. Proto musí výrobce samolepek velké role rozřezat na malé role. Protože šířka vysekávacího stroje a tiskového stroje pro samolepicí etikety nepřesahuje 500 mm. Takže papírové role na malé role řezací převíjecí stroj používá k převodu jumbo role na přizpůsobení šířky rolí.

Případ-3: Role laminované fólie pro výrobu potravin a lékařských sáčků
Aby se zlepšil těsnící a konzervační účinek, mnoho sáčků na balení potravin a léků používá kompozitní materiály, jako je hliníková fólie a filmové kompozitní materiály a papírové a filmové kompozitní materiály. Výkon kompozitních materiálů bude lepší. Kompozitní materiály však mají obvykle nestejnou tloušťku. Kompozitní flexibilní obalové materiály proto budou používat stroj na řezání třecích hřídelů se sběracími kroužky k řezání rolí surovin.

应用1-1 副本
应用1-2 副本

应用2-1 副本

应用2-2 副本
应用3-1 副本
应用3-2 副本
应用3-3 副本

Case One-PET Heating Transfer Film Manufacturer

18. srpna jsme navštívili výrobce teplosměnných fólií. Společnost sídlí v Dongguan City, provincie Guangdong. Jedná se o výrobce termotransferových fólií a papírových produktů s více než 20letou historií. Tentokrát jsme přišli navštívit jeden z jejich zbrusu nových workshopů. V této dílně uspořádali 2 výrobní linky na nanášení fólie pro domácí mazlíčky, jednu sadu strojů na řezání a převíjení rolí PET fólie, 2 sady kotoučů fólie pro přenos tepla na stroje na řezání listů, jednu sadu vysekávacího stroje a jeden programově řízený řezací stroj.

Stroj na řezání rolí 1PET2 Převíjecí stroj pro řezání rolí pro přenos tepla
Stroj na řezání PET fóliePřevíjecí stroj na řezání rolí pro přenos tepla
3 Dokončeno řezání Převíjení PET rolíStroj na navíjení 4 rolovacích řezaček s webovým vodítkem
Hotové řezání Převíjení PET rolíPřevíjecí stroj na řezání rolí s webovým vodítkem

Pro jejich nové dílny a výrobní linky zakoupili převíjecí stroj na řezání role fólie pro přenos tepla a stroj na řezání vinylových rolí na listy od stroje Binbao, model SLC-1300 a model SCN-1100.

5Snímač systému Web Edge Guider6Třecí navíjecí hřídel v řezacím navíjecím stroji
Systémový senzor Web Edge GuiderTřecí Navíjecí Hřídel V Slitter Navíjecí Stroj
7 Stroj na řezání PET filmu z role na list8 Stroj na řezání plastových fólií Roll Sheeter
PET Film Role Na List Řezací StrojStroj na řezání plastových fólií Roll Sheeter
9 Dokončená velikost řezu Fólie PET pro přenos tepla10 Stroj na řezání rolí Transfer PET Film
Dokončená velikost řezu Fólie PET pro přenos teplaStroj na řezání rolí Transfer PET Film

Stabilní rychlost chodu stroje SLC pro řezání a převíjení role na role může dosáhnout 300 metrů/min. Model SCN dokáže řezat 150 listů/min. Nové zařízení výrazně zvýšilo jejich výrobní kapacitu.

Aplikace tepelné fólie pro domácí mazlíčky

Chcete vědět, jak vyrobit role a archy teplosměnných PET fólií pro potisk návrhových vzorů látkových oděvů? Chcete vědět, jak obsluhovat převíječku rolovací řezací stroj a řezací stroj z role na plech? Sledujte náš objektiv a dozvíte se to.


Case Two-Flexible Packagin Film Manufacturer

Gratulujeme. Slavný výrobce rolí flexibilních balicích fólií zakoupil tři sady převíjecího stroje pro řezání a převíjení konečných rolí. První stroj byl nainstalován a testován pod podporou našeho týmu inženýrů v jejich továrně.
Tato klientská společnost zabývající se výrobou a prodejem flexibilních balicích sáčků a fólií pro druhy dodavatelů potravin, čajů, drog, semen, pesticidů. Mají 5 sad výrobních linek na vyfukování filmu, 8 barevných tiskových výrobních linek, složený stroj a vysokorychlostní převíjecí stroj na řezání filmu.
Modelový převíječ role filmu s věžičkou je vlajkový model Binbao machien pro řezání flexibilních rolí balicí fólie. Byl vybaven čtyřmi sadami servomotorů pro individuální ovládání odvíjení, přepravy, navíjení napětí. Dvě navíjecí hřídele využívají diferenciální třecí hřídele. Průměr převíjecích rolí může být 600 mm. Automatický vykládací posunovač může snadno vyložit hotové role z třecích hřídelů na stojany pro balicí role. Siemens PLC vám nabízí chytrý operační a řídicí systém.
Model SLC je ideálním zařízením pro flexibilní obalový průmysl. Pokud máte zájem, kontaktujte nás, abychom se dozvěděli více podrobností.

Automatické vykládání tlačnéHotové řezací role
Automatické vykládání tlačnéHotové řezací role
Převíjecí stroj na řezání role balicí fólie s odvíječem bez hřídeleFotobuňka Web Guider Sensor
Převíjecí stroj na řezání role balicí fólie s odvíječem bez hřídeleFotobuňka Web Guider Sensor

1.Jak velkou minimální šířku role může váš stroj řezat a navíjet?
Odpověď: Sériový stroj může vyrábět role o šířce minimálně 20 mm

2. Jsme výrobcem liniového papíru pro samolepicí papír a papír na balení potravin potažený silikonem. Materiál je velmi kluzký a obtížně se převíjí na role s úzkou šířkou. Jak vyřešíte problém?
Odpověď: Poskytujeme řešení mnoha zákazníkům podobných výrobců materiálů. Přiměřená struktura a kontrolní systém našeho stroje může zabránit sklouznutí materiálu.

3.Naše role papíru jsou potištěny flexibilním tiskařským strojem. Dokáže váš stroj na navádění pásu detekovat čáru tiskové značky na okraji a oříznout okraj?
Odpověď: Ano, můžeme použít snímač typu CCD, který má kameru k detekci tiskové linky. Kromě toho může náš stroj oříznout a vyfouknout odpadní hranu ze stroje.

4.Jsem dodavatelem tiskařského a obalového materiálu a zařízení v Evropě. Máte certifikaci CE pro model stroje.
Odpověď: Všechny naše modely rozřezávacích strojů mají certifikaci SGS CE.

5.Jaký typ třecích kroužků používáte v navíjecích hřídelích?
Odpověď: Přijmeme různé typy třecích kroužků pro různé materiály. To závisí na vašich materiálových vlastnostech.

6.Jak stroj vykládá tyto dokončovací válce?
Odpověď: Máme dva typy způsobů vykládky. Jeden modelový stroj by měl role vykládat ručně. Další model má automatický vykládací systém, systém může vytlačit dokončovací válce z hřídelí pomocí elektrického pohyblivého ramene.

7. Mám nějaké vlastní požadavky na zpracování našich produktů? Můžeš mi pomoci?
Odpověď: Máme tým profesionálních designérů, který poskytuje řešení pro přizpůsobení požadavků. Vítejte, kontaktujte nás a prodiskutujte své nové nápady.

Kontaktujte nás

Žhavé kategorie